Menu

Pink Hair Don’t Care! Οι celebrities λατρεύουν τα ροζ μαλλιά

Εσύ θα τολμήσεις να βάψεις τα μαλλιά σου στο χρώμα της τσιχλόφουσκας;

Julia Roberts

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Faux Boom Friday! Hey, watch Homecoming tonight on Amazon ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Julia Roberts (@juliaroberts) στις


Behati Prinsloo

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

The 90s called…..

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) στις


Katy Perry

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

And that’s a wrap on the Asian leg of Witness The Tour! Fell in love with many different cherry blossoms from Tokyo to South Korea… so @rickhenryla and I decided I should become one ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη KATY PERRY (@katyperry) στις


Elle Fanning

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Princess Bubblegum

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Elle Fanning (@ellefanning) στις


Kim Kardashian

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Wait what my Classic Blossom Collection is almost sold out OMG kkwbeauty.com ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kim Kardashian West (@kimkardashian) στις


Lucy Hale

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Pink you very much ? @kristin_ess used her Rose Gold Temporary Tint (available @target )

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lucy Hale (@lucyhale) στις


Chiara Ferragni

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Ready for #ChiaraTakesIbiza

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chiara Ferragni (@chiaraferragni) στις

Kylie Jenner

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kylie (@kyliejenner) στις


Suki Waterhouse

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

lightened up them brows 2 days til they’re tiger ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Suki (@sukiwaterhouse) στις


Khloe Kardashian

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

You’ll never get the same moment twice. Appreciate this moment

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Khloé (@khloekardashian) στις


Hailey Baldwin

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

pink by @sashasamsonova

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) στις


Elsa Hosk

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

@tomtomdaly ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη elsa hosk (@hoskelsa) στις


Georgia May Jagger

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

@numerotokyo shot by @zoeygrossman Styling @bobette_cohn Hair @jennykim__ Makeup @morgane_martini

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Georgia May Jagger (@georgiamayjagger) στις

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ