Night out: Τα βραδινά outfits που θα θέλαμε να αντιγράψουμε για το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου

Όσο κι αν το φθινόπωρο έφτασε και επίσημα, τα βράδια μας εξακολουθούν να έχουν μία καλοκαιρινή ανεμελιά, όπως και τα outfits μας.

Elle 02 Σεπ. 23
Night out: Τα βραδινά outfits που θα θέλαμε να αντιγράψουμε για το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου

Μπορεί να αναρωτιόμαστε για τα παλτό που θα φοράμε και τα κλειστά παπούτσια που θα αντικαταστήσουν τα σανδάλια μας, ωστόσο η θερμοκρασία δεν μας προδιαθέτει να φορέσουμε ακόμα τα φθινοπωρινά μας outfits. Μπορεί να σχεδιάζουμε την γκαρνταρόμπα της νέας σεζόν με τα πιο ζεστά ρούχα που ενδείκνυνται στις πιο κρύες ημέρες, όμως το μυαλό μας και τα ρούχα μας εξακολουθούν να έχουν μία καλοκαιρινή ανεμελιά.

Το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου μοιάζει να έχει μία επισημότητα και προκειμένου να καλωσορίσουμε τη νέα εποχή, δεν είναι κακό να βγούμε έξω για να το γιορτάσουμε. Άλλωστε, δεν χρειαζόμαστε έναν ιδιαίτερο λόγο για να περάσουμε καλά. Τα outfits, ωστόσο, είναι ένα θέμα που χρειάζεται προσοχή, αν είσαι fashion junkie σαν εμάς. Η περίοδος αυτή είναι κάπως περίεργη, καθώς αν και έχεις μπει σε mood φθινοπωρινό, με την επιστροφή στο γραφείο και το τέλος των διακοπών σου, στην πραγματικότητα δύσκολα μπορείς να εφαρμόσεις τα νέα trends. Έτσι, το προτιμότερο είναι να συνεχίσεις να έχεις στο ντύσιμό σου την ανεμελιά του καλοκαιριού με ένα twist που θα απευθύνεται στη νέα σεζόν.

Κάνοντας μία “βόλτα” στους λογαριασμούς των αγαπημένων μας fashion influencers βρήκαμε τα βραδινά outfits που μπορείς να αντιγράψεις για το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου, αφού είναι κατάλληλα για αυτή την περίοδο.

Τα βραδινά outfits που μπορείς να αντιγράψεις για το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alison Toby (@alisontoby)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Ruutu (@sofiaruutu)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zina Charkoplia (@zinafashionvibe)

Κεντρική φωτογραφία: Launchmetrics / spotlight

Ακολουθήστε το ELLE στο Google News και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα!

Σχετικά θέματα: