Κρύωσες; Τα φθινοπωρινά looks που επιτέλους μπορείς να αντιγράψεις

Ένα χορταστικό moodboard με looks που αξίζει να δοκιμάσεις στις χαμηλές θερμοκρασίες.

Elle 11 Νοε. 23
Κρύωσες; Τα φθινοπωρινά looks που επιτέλους μπορείς να αντιγράψεις

Και ενώ μέχρι τώρα είχαμε εξαντλήσει την καλοκαιρινή μας γκαρνταρόμπα, αφού η θερμοκρασία παρέμενε υψηλή, η απότομη αλλαγή του καιρού μάς οδήγησε στο να ανοίξουμε επιτέλους τη ντουλάπα με τα βαριά ρούχα. Μπορεί να είχαμε βάλει πίσω πίσω τα ζιβάγκο, τα πουλόβερ και τα πανωφόρια μας, ωστόσο οι νέες συνθήκες άλλαξαν τα δεδομένα και μας έπεισαν για ακόμα μία φορά να φτιάξουμε moodboards που θα σου δώσουν έμπνευση για τα δικά σου φθινοπωρινά looks.

Κάνοντας μία βόλτα στους αγαπημένους μας Instagram λογαριασμούς των fashion insiders που εμπιστευόμαστε για τις δικές μας εμφανίσεις, συγκεντρώσαμε ιδέες για outfits που μπορείς εύκολα να αντιγράψεις, ώστε να είσαι πάντα stylish ανεξάρτητα από την εποχή και τις καιρικές συνθήκες.

Τα φθινοπωρινά looks που μπορείς να αντιγράψεις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Tamara Kalinic (@tamara)

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Viky Rader (@vikyrader)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by elsa❤️ (@hoskelsa)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAMILA COELHO (@camilacoelho)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EMELIE LINDMARK (@emitaz)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Ruutu (@sofiaruutu)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AMAKA (@amaka.hamelijnck)

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη 𝔛 (@xeniaadonts)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachael Keegan (@bubblyaquarius)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lovisa Barkman (@lovisabarkman)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chloe Lecareux 💙 (@chloelecareux)

Κεντρική φωτογραφία: Launchmetrics / spotlight

Ακολουθήστε το ELLE στο Google News και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα!

Σχετικά θέματα: