![H Kendall Jenner φορά το πιο hot παντελόνι της σεζόν](https://images.weserv.nl/?url=https://elle.gr/wp-content/uploads/2018/10/spl5021063-010_209761_107697335-scaled.jpg)
Τα animal prints είναι η τάση που θα μας απασχολήσει πολύ αυτή τη σεζόν. Εκτός από το κλασικό στυλ όμως, θα λατρέψουμε και πολύ πιο ανατρεπτικά μοτίβα, όπως το animal print με χρώμα. Η Kendall Jenner μας κάνει να λατρεύουμε αυτό το στυλ.
Επέλεξε ένα ψηλόμεσο παντελόνι με animal prints σε κόκκινο-μαύρο και το συνδύασε με ροκ T-shirt. To τέλειο λουκ για τη βραδινή έξοδο.
Ακολουθήστε το ELLE στο
Google News
και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα!